Загальна інформація про Перший Фестиваль (2015)

Ця сторінка належить до Архіву Фестивалю - 2015.

«Перший Всеукраїнський Фестиваль домашньої консервації» відбувся 19-20 вересня 2015 в Запоріжжі, в самому центрі міста на площі Маяковського.


Громадська організація «Запорізький Колорит» вирішила втілити в життя унікальну ідею фестивалю домашніх заготівок – консервації. Це особливий вид народної творчості, дуже популярної як в Україні, так і за її межами. Практично в кожній сім’ї є свої рецепти і особливості приготування заготівок на зиму. Фестиваль розрахований на учасників з усієї України: як із Запоріжжя та області, так і з інших міст та регіонів.

Фестивалі їжі є дуже популярними у багатьох містах світу. Інтерес до них завжди великий, є це фестиваль національних страв або фаст-фуду. Проте Фестивалю подібної тематики немає ніде в світі.

Ми робили наш захід масовим і яскравим, цікавим як для молоді, так для старшого покоління, привернули до нього увагу регіональних та загальноукраїнських ЗМІ. Також ми маємо мету зробити його традиційним щорічним заходом міста Запоріжжя.

В програмі фестивалю була дегустація і ярмарок виробів народних кулінарів, а також продукції торгових марок і підприємств, відповідних тематиці заходу, майстер-класи з консервації, карвінгу, конкурси серед учасників і відвідувачів, заходи з популяризації здорового харчування і активного способу життя, концертна і розважальна програма, лекції просто неба, фотосесії, виставка літератури, ярмарок та майстер-класи митців, створення «Книги рецептів» фестивалю та збір консервації на благодійні потреби, що за допомогою волонтерів була передана нашим бійцям в зоні АТО.

Детальніше ознайомитись з тематикою і програмою Фестивалю можна на сторінці Положення про Фестиваль.

В 2015 році, партнерами «Першого Всеукраїнського Фестивалю домашньої консервації «Нас не подолати» стала низка громадських організацій і підприємств.

Зв’яжіться з нами і станьте партнером або учасником «Всеукраїнського Фестивалю домашньої консервації» вже зараз!