Приєднатися!

🌟 Приєднатися до нас - дуже просто! 🌟
Перейдіть за посиланням внизу сторінки і заповніть Гугл-форму!

Протягом 7 років ми робимо унікальні заходи, що об’єднали навколо себе крафтових виробників з усієї України!

Ми починали з консервації, але тепер наш формат вийшов за межі одного виду продукції чи одного заходу!


Заповніть форму нижче, і ми включемо вас в нашу базу учасників! Ми будемо сповіщати вас про заходи та надавати всю необхідну інформацію.


Про сам Фестиваль та про наші заходи ви можете почитати тут:

🌟 Офіційний сайт: www.festkonserv.in.ua
🔵 ФБ: www.fb.com/festkonserv
🔴 Інстаграм: www.instagram.com/festkonserv
🔷 Телеграм: www.t.me/festkonserv


Для кожного конкретного заходу ми оголошуємо окрему реєстрацію.

Дана анкета не є заявкою на участь в якомусь заході – це лише спосіб для вас отримувати інформацію найпершими, а також не заповнювати одні й ті ж дані постійно, кожного разу заново.

Окрім інформування вас про заходи #festkonserv, ми жодним чином не будемо використовувати ваші дані.


Організаційний внесок за участь в наших заходах складає від 0 (нуля) грн. до 1500 грн. в залежності від конкретного заходу і кількості днів + добровільно оренда столів, стільців, палаток, якщо це потрібно. Подібну інформацію ми завжди повідомляємо перед початком реєстрації.


Скористайтеся формою нижче та заповніть анкету!

Будемо раді бачити Вас на наших заходах!

Посилання на форму: Анкета учасника заходів «Всеукраїнського Фестивалю домашньої консервації».


Насамкінець - трохи цікавого про нас і про наш головний захід:

• Подібного фестивалю немає в Україні і за її межами. Це було підтверджено Торгівельно-промисловою палатою, в результаті чого ми отримали відповідний сертифікат, оформлений товарний знак.

• У 2016 році був офіційно встановлений Рекорд України по збору консервації: 1762 кг 100 г домашньої консервації, зібраної для благодійних потреб. Рекорд внесено до Книги Рекордів України.

• За шість років «Всеукраїнський Фестиваль домашньої консервації» зібрав близько 40 000 відвідувачів, більше 800 учасників і понад 5,8 т консервації було зібрано і передано нашим воїнам та на інші благодійні потреби.

• Серед учасників Фестивалю та наших заходів вже були майстри крафтової продукції з Києва, Тернополя, Харкова, Дніпра, Трускавця, Херсона, Полтави, Кропивницького, Запоріжжя, Запорізької та Дніпропетровської областей: Мелітополя, Вільнянська, Токмака, Новомосковська, Марганця, Нікополя та інших міст і селищ! Географія розширюється щорічно.

• Фестиваль розвинувся до масштабів по-справжньому Всеукраїнського заходу. На нього спеціально приїжджають туристи, про що свідчать ексурсоводи, які привозять на наш захід туристичні групи.

• Фестиваль організовує локації на інших великих заходах: зокрема, на Дні міста Запоріжжя 2019 року, на 220-річчі Нікопольського ярмарку.

Посилання на форму: Анкета учасника заходів «Всеукраїнського Фестивалю домашньої консервації».