Приєднатися!

🌟 Приєднатися до нас - дуже просто! 🌟
Перейдіть за посиланням внизу сторінки і заповніть Гугл-форму!

Протягом 5 років ми робимо унікальний захід, що об’єднав навколо себе крафтових виробників з усієї України!

Ми починали з консервації, але тепер наш формат вийшов за межі одного виду продукції чи одного заходу!


Заповніть форму нижче, і ми включемо вас в нашу базу учасників! Ми будемо сповіщати вас про заходи та надавати всю необхідну інформацію.


Про сам Фестиваль та про наші заходи ви можете почитати тут:

🌟 Офіційний сайт: www.festkonserv.in.ua
🔵 ФБ: www.fb.com/festkonserv
🔴 Інстаграм: www.instagram.com/festkonserv
🔷 Телеграм: www.t.me/festkonserv


Для кожного конкретного заходу ми оголошуємо окрему реєстрацію.

Дана анкета не є заявкою на участь в якомусь заході – це лише спосіб для вас отримувати інформацію найпершими, а також не заповнювати одні й ті ж дані постійно, кожного разу заново.

Окрім інформування вас про заходи #festkonserv, ми жодним чином не будемо використовувати ваші дані.


Організаційний внесок за участь в наших заходах складає від 0 (нуля) грн. до 500 грн. в залежності від конкретного заходу і кількості днів + добровільно оренда столів, стільців, палаток, якщо це потрібно. Подібну інформацію ми завжди повідомляємо перед початком реєстрації.

П’ять великих Всеукраїнських Фестивалів з 2015 до 2019 року ми проводили безоплатно для всіх учасників.


Скористайтеся формою нижче та заповніть анкету!

Будемо раді бачити Вас на наших заходах!

Посилання на форму: Анкета учасника заходів «Всеукраїнського Фестивалю домашньої консервації».


Насамкінець - трохи цікавого про нас і про наш головний захід:

• Подібного фестивалю немає в Україні і за її межами. Це було підтверджено Торгівельно-промисловою палатою, в результаті чого ми отримали відповідний сертифікат, оформлений товарний знак.

• У 2016 році був офіційно встановлений Рекорд України по збору консервації: 1762 кг 100 г домашньої консервації, зібраної для благодійних потреб. Рекорд внесено до Книги Рекордів України.

• За п'ять років «Всеукраїнський Фестиваль домашньої консервації» зібрав близько 40 000 відвідувачів, більше 800 учасників і понад 5,5 т консервації було зібрано і передано нашим воїнам та на інші благодійні потреби.

• Серед учасників Фестивалю та наших заходів вже були майстри крафтової продукції з Києва, Тернополя, Харкова, Дніпра, Трускавця, Херсона, Полтави, Кропивницького, Запоріжжя, Запорізької та Дніпропетровської областей: Мелітополя, Вільнянська, Токмака, Новомосковська, Марганця, Нікополя та інших міст і селищ! Географія розширюється щорічно.

• Фестиваль розвинувся до масштабів по-справжньому Всеукраїнського заходу. На нього спеціально приїжджають туристи, про що свідчать ексурсоводи, які привозять на наш захід туристичні групи.

• Фестиваль організовує локації на інших великих заходах: зокрема, на Дні міста Запоріжжя 2019 року, на 220-річчі Нікопольського ярмарку.

Посилання на форму: Анкета учасника заходів «Всеукраїнського Фестивалю домашньої консервації».