Результати 2019

Ця сторінка належить до Архіву Фестивалю - 2019.

V Всеукраїнський Фестиваль домашньої консервації відбувся!

14 та 15 вересня 2019 року в Запоріжжі, на площі Маяковського зібралися виробники унікальної крафтової продукції зі всієї України.

🙋‍♀️ Учасники

Цього року участь в заході взяли 80+ організацій і брендів (більше 250 учасників), а також кілька десятків співаків і колективів із Запоріжжя та області.

Було представлено 5 областей та міста Запорiжжя, Дніпро, Полтава, Тернопіль, Харків, Вільнянськ, Марганець, Мелітополь, Новомосковськ, Оріхів, Токмак, а також Велика Новосілка, Кам’янка-Дніпровська, Кирилівка, Матвіївка, Михайлiвка, села Запорізької області.

Цього року було представлено дуже широкий асортимент продукції: домашня консервація, крем-мед, пастила, фіточаї, вареня, гострі соуси, джеми, крафтовий сир, букети з фруктів, зефір, крафтовий хліб, соуси, цукати, вино, випічка, крафтова карамель, крафтові ковбаси, наливки, повидло, пряники, сушені овочі, фермерська продукція.

💈 Благодійність

Впродовж Фестивалю було зібрано близько 500 кг консервації, яка буде передана в зону ООС, військові шпиталі та на інші благодійні потреби.

🎁 Конкурси і розіграші

Під час Фестивалю було проведено великий розіграш призів у мережі Фейсбук: розіграно 10 великих пакетів подарунків із загальною кількістю більше 60 виробів наших учасників. Також ми розіграли зі сцени близько 50 менших пакетів подарунків для переможців конкурсів та змагань.

Для учасників ми вперше провели конкурсну дегустацію виробів. Переможці отримали відзнаки і подарунки від наших партнерів: ГО “Платформа спільних дій” та КП “Туристичний інформаційний центр Запоріжжя”. Вітаємо переможців!

📌 Локації

Загалом на Фестивалі було представлено 7 локацій: Ярмарок консервації та крафтової продукції, дитяча зона, зона майстер-класів, фуд-зона, фотозона, локація оргкомітету, зона відпочинку (кава Фестивалю):

    • Цілий квест по локаціям Фестивалю організувала Лариса Головко: це змагання для дітей називалося “Пошуки короля консервації“.
    • На локації фотозони всі, хто бажав, могли перевдягтися в традиційний український одяг, завдяки проекту Яни Яковенко.
    • На локації майстер-класів у відвідувачів була можливість долучитися до створення унікальної картини з кави разом з відомою запорізькою художницею Ксенією Доброчинською!
    • Дитяча зона цього року представлена “Святковою студією Конфеті” (малювання кольоровим піском), Аквагримом та дитячими майстер-класами від народних майстрів.
    • Фуд-зона організована нашими партнерами – Запорізьким професійним Торгово-Кулінарним ліцеєм.

👍 Партнери

Ми вдячні студентам Запорізького професійного Торгово-Кулінарного ліцею за волонтерську допомогу та керівнику закладу – Віктору Львову – за надзвичайно вагому щорічну підтримку Фестивалю.

Завдяки підтримці КП “Туристичний інформаційний центр Запоріжжя” та Департаменту культури і туризму Запоріжжя до нас завітало значно більше гостей, ми ще більше переконуємось, що наш захід – це бренд Запоріжжя.

Також оргкомітет Фестивалю вдячний проекту “Ми – це місто” та МК “Запоріжсталь” – головним партнерам Фестивалю. Завдяки їх підтримці  наш захід став можливим.

5️⃣ Про V Всеукраїнський Фестиваль домашньої консервації

Що пишуть про наш Фестиваль у пресі, відвідувачі та учасники? Ми зібрали підборку ФБ-дописів на окремій сторінці.