Учасники Четвертого Фестивалю (2018)

Цього року у нас – рекордна кількість учасників!

🌟 Десятки виробників оригінальних домашніх заготівок та здорових продуктів представлять свої доробки! На фестивалі ви зможете продегустувати та придбати:

🍌🍅🍇 унікальні кофітюри
🍿 еко-чіпси
🌿 чаї, вирощені з любов’ю
🍬 крафтові смаколики
🍯 мед та оригінальні медові муси
🧀 авторські сири
🍶 запашні олії
🍡 цукати та пастилу
⚱️ соуси, спеції і приправи
🎨 вироби народний майстрів
та багато, дуже багато іншого!

🌍🇺🇦 Для вас готуються найкращі учасники з Запоріжжя, Києва, Харкова, Дніпра, Херсона, Тернополя, Полтави, Мелітополя, Токмака, фермери Запорізької області!

Саме зараз ми промальовуємо карту локації та наповнюємо сайт інформацією про наших учасників!

Незабаром ви про них детально прочитаєте, а поки що просто перелік:
МЕД В ПОХОД (Анжела Горбань)
Fruit Art / Навроцька Ольга Степанівна
Сирна Пані /Зіміна Наталія Володимирівна
Смачненьке від Оленки
Постина Елена Вячеславовна
Мотрич Наталiя
Кондрашкіна Ірина Юріївна
Сергієнко Лілія Василівна
Щедрий стіл / Зайцева Галина Ігорівна
Германюк Ольга Ігорівна
Солодка хатинка/Смірнова Тетяна Володимирівна
Сенчук Татьяна Пряничный домик
Пузанов Максим Миколайович + УРОЖАЙ
Мазур Тетяна Василівна
Квитка Наталия Григорьевна
Нікітіна Лідія Анатоліївна
Олефиренко Наталья Александровна
Лисенко Юлія Миколаївна
Перекупенко Олександр Степанович
Сус Тетяна Анатоліївна
Хливнюк Лариса Николаевна
Романенко Тетяна
Мороз Тетяна Сергіївна
Чубченко Світлана Петрівна
Фабрика пригод PTASHKA
Держипольський Андрій Геннадійович
Рада жінок-фермерів
Кафе-пекарня Пряня (Светлана)
Ольшанський Сергій Миколайович
Комунарська районна організація ветеранів
Еко-чіпси (Руденко Олексій)
“YaGoDa” ЯГОДА
Державний Навчальний Заклад «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей»
Громадська Організація «Запорізький Колорит» + ЗАРЕЄСТРОВАНІ МАЙСТРИ
Державний навчальний заклад «Запорізьке Вище професійне училище моди и стилю»
Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека
Карамельна LOL&POP Запоріжжя
Майстри з петриківського розпису
Громадська Організація “Дивосвіт”
Надія Мороз
Шестерикова Олена Володимирівна
Водограй Тетяна
Глова Инна Николаевна
Соболь Анна Петровна
Гальченко Ірина Сергіївна
Чуприніна Лідія Олексіївна
Романчук Юлия
Златовєрова Оксана Вікторівна
Дегтярева Наталия (Третьякова)
Мартыненко Оксана Леонидовна
Губський Денис Сергійович
Любов Камінська