Другий «Всеукраїнський Фестиваль домашньої консервації»!

Ця сторінка належить до Архіву Фестивалю - 2016.
17 та 18 вересня 2016 року, Запоріжжя, площа Маяковського.
З 10:00 до 18:00.
11:00 - урочисте відкриття.
З 16:00 - вечірня програма!
Дивіться детальніше:
ПЕРЕБІГ ФЕСТИВАЛЮ-2016
Програму і локації
Учасників Фестивалю
І ще це: Рекорд України встановлено! :)

«Всеукраїнський Фестиваль домашньої консервації» – патріотичний та унікальний захід, що народився в Запоріжжі, аналогів якому немає ані в Україні, ані в світі.

Ми показуємо консервування як частину народної культури України і Запоріжжя, справжнє мистецтво, яке об’єднує покоління і громади.

Ми створюємо унікальні майданчики для просвіти, розваг та спілкування, популяризації народних традицій.

Конкурси, дегустації, лекції, ярмарок, концерт, учасники з усієї України, майстер-класи, декор овочів та банок – ось що таке наш фестиваль.

А ще ми збираємо консервацію і передаємо її нашим воїнам та всім, хто цього потребує. Минулого року це було понад 1000 кг закаток.

Дивіться, яким був Фестиваль в минулому році: festkonserv-2015

Адже 2015 року Перший Всеукраїнський Фестиваль домашньої консервації досяг суттєвого результату: більше 100 учасників, близько 10000 відвідувачів, публікації та сюжети в провідних українських ЗМІ (1+1, Інтер, Україна, Інтерфакс, УНН, Радіо Свобода тощо) а також близько 1000 кг (450 банок) консервації було зібрано та передано нашим воїнам в зоні АТО.

Фестиваль є дворазовим переможцем конкурсу соціальних проектів «Ми – це місто».

Також захід внесено до Плану заходів з реалізації «Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2020 року» за напрямом «Розвиток внутрішнього туризму» – рішення Запорізької обласної ради від 25.02.2016 № 2.

«Другий Всеукраїнський фестиваль домашньої консервації» буде ще більше, яскравіше і оригінальніше! Над цим ми працюємо просто зараз! 🙂

Захід відбудеться 17 та 18 вересня 2016 року в Запоріжжі, в центрі міста на площі Маяковського з 10-00 до 18-00. Дивіться програму заходів, що оновлюється, за посиланням: https://festkonserv.in.ua/location/

Долучайтеся вже зараз до команди волонтерів, до складу учасників, до партнерів, разом з якими ми зробимо Другий «Всеукраїнський Фестиваль домашньої консервації» найяскравішою подією цієї осені!

Другий Всеукраїнський Фестиваль Домашньої консервації
Другий Всеукраїнський Фестиваль Домашньої консервації